PRO SVV PRAHA ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY V NOVÉM A MODERNÍM ŠKOLÍCÍM CENTRU V BRNĚ.

SVV Praha s.r.o., člen skupiny GSI SLV provádí certifikace systémů řízení kvality v oblasti spojování materiálů, zajišťuje odborné kvalifikace Vašich zaměstnanců, abyste mohli plnit požadavky certifikačních norem, zajišťuje zkoušky pro doložení kvality.

 

 

VE FRUITISIMU PRAVIDELNĚ PEČUJEME O ČALOUNĚNÝ NÁBYTEK.

Fruitisimo Fresh, s.r.o. je nejovocnější bar ve tvém okolí. Najdeš ho na více než 60 místech v České republice, na Slovensku v Maďarsku.

 

IMG_20190902_210821IMG_20190902_215751

Reprezentace každého podniku začíná zvenku. A otherm ví, koho zavolat, když jde o úklid a čistotu!

otherm Vyrábí a montujeme plastová, hliníková, dřevěná a euro okna, balkónové a vchodové dveře. Poskytujeme kompletní servis a poradenství.  poskytujeme splátkový kalendář pro bytová družstva i bez navýšení. Nabízíme různé druhy skel jako protisluneční a protihluková.

 

Vzali jsme si do parády firemní vozy brněnské firmy TIerra Verde, a tady je výsledek.

Svoboda volby je zároveň i projevem zodpovědnosti k sobě samým i ke světu kolem nás. Naší jistotou je vědomí, že vždycky existuje alternativa. Naším cílem je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu.

 

Close Menu