Chcete-li se ve svém voze cítit, opět jako když byl nový, máme pro vás řešení. Je jím čištění aut v Brně a okolí. Nemusíte mít hned obrovského psa s dlouhými chlupy, který miluje nekonečné procházky v terénu nebo neukázněné děti, které si neumí delší cestu představit bez svačiny, aby vaše auto dostalo pořádně zabrat. Někdy je třeba přepravit v autě také něco trochu špinavého, někdy si nepořádek přinesete na botách či kalhotách. O tom, co všechno ulpí na karoserii vozu během roku, jak se střídá počasí a roční období, snad ani netřeba se rozepisovat.

Šetrně vyčistíme interiér i exteriér vozu

Již dlouho se věnujeme profesionálnímu čištění interiéru i exteriéru vozidel šetrnou, ale přesto velmi účinnou metodou. Čištění interiérů aut v Brně je naší doménou. Váš vůz díky důkladné práci uvedeme do perfektního stavu a pro vás pak bude již mnohem snazší tento nový vzhled a čistotu udržovat i nadále. Ale i z naleštěného a navoskovaného povrchu exteriéru vašeho vozu se mnohem snadněji zbavuje veškerých nečistot. Váš vůz bude působit zase atraktivně, což se může hodit i třeba při případném prodeji.

Detailingové čištění

Jdeme s dobou a rádi využíváme k čištění vozu moderní technologie. Provádíme totiž také takzvané detailingové čištění. Označení tohoto speciálního postupu pochází z anglického jazyka a jedná se o velmi důkladné a zároveň šetrné čištění automobilu, které zároveň zahrnuje také jeho renovaci, jakou může být korekce laku nebo leštění. V závěru se využívá také konzervace, která je typicky provedena voskováním. Cílem celého tohoto procesu je dosažení dokonalé čistoty a lesku v každém detailu vašeho vozu jak v jeho interiéru, tak i na jeho exteriéru.

Tento postup údržby je velmi vhodný i pro vozidla, která jsou určena pro reprezentaci. Ať už máme na mysli hotelové limuzíny nebo třeba přípravu auta pro nevěstu a ženicha. Dokonale čistý a naleštěný vůz ale potěší i vaše oko. Blýsknete se na klubových a tunikových srazích nebo navýšíte jeho hodnotu před případným prodejem.

Kontaktujte nás